BERNA Ç.

ANKARA FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM ANKARA
  • Telefon 0553 186 ** **
  • E-posta ber****
  • Durumu Çevrim Dışı

Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Fen bilimleri özel ders çalışmalarıma, stajyer öğretmen olarak görev yaptığım okullardaki öğrencilerimle başladım. Fen bilimlerinde etkili ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamak amacıyla Eğitim Teknolojisi bölümünde yüksek lisansımı tamamladım.

Mezuniyetim sonrasında yaklaşık 3,5 yıl boyunca Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programıyla uyumlu içerikler hazırlayan özel bir eğitim firmasında "Uygulama Eğitim Uzmanı" olarak çalıştım. Firmanın Fen Bilimlerine yönelik eğitsel içeriklerinin üretim aşamalarında görev aldım. Ayrıca öğrenci ve öğretmenlere yönelik kullanıcı eğitimleri gerçekleştirdim.

Öğrencilerimin akademik bilgiyi derinlemesine öğrenirken aynı zamanda yüksek rekabetçi ortama uyum sağlamalarına katkıda bulunmak temel hedefimdir. Tek motivasyon kaynağım eğitim sürecindeki kavrayış ve bu sürecin sonundaki sınav başarısıdır. Bu nedenle görev yaptığım firmalardan ayrılarak lisans yıllarımda başlamış olduğum özel ders çalışmalarıma ara vermeden 9 yıldır devam etmekteyim.

Verdiği Dersler

Yayında değil
FEN BİLİMLERİ
Ders Verilecek Yer : Farketmez
Toplam Tecrübe : 5 Yıl
Ücret : 80 TL